Co wy gadacie?! Życie bez emocji to nudaaa! Ja bym polecał trochę luzu i dystansu do całej tej paniki związanego z błędami podczas robót budowlanych... Odpocznijcie od schematów czasem i pozwólcie sobie na spontaniczność
Co wy gadacie?! Życie bez emocji to nudaaa! Ja bym polecał trochę luzu i dystansu do całej tej paniki związanego z błędami podczas robót budowlanych... Odpocznijcie od schematów czasem i pozwólcie sobie na spontaniczność